_e7
scumbag time, пак се преебахме със skyrim :/ пък имам изпит и контролно утре
_e7
Прибирам се от даскало в 6:15, пускам да играя skyrim уж за десетина минути и внезапно часовника показва 1:15. SCUMBAG TIME
dandelion
Десктопа ми - снимка с гледка от терасата.
bekyarov
Skyrim took my soul, но още си спомням за Assassins Creed
mudisoft
мн момичета са се зарибили по Skyrim бре. харесва ми как се променят трендовете (:
nemesys
някаква идея кой всичките services тука прецаква skype ?
bekyarov
my life belongs to Skyrim now...
spaceman90
по принцип игри не играя,но The Elder Scrolls V: Skyrim...
определено изглежда по-добре,а и най-после има функция за изпращане/приемане на файлове,която е изключително важна.
Dec 19 2011, 03:52Мхм
Dec 19 2011, 11:03