бля. смотани.
абсолютно! за трети път вече...
ми какво да ти кажа, време беше майкрософт да се осерат :Д
е чак пък толкова брутално
малко им е даже
еми как да ги притежават физически простите американци докъто намерят Естония на картата...
Баси, как лети времето: Username registered for 6 years, 195 days, 20:27:56
М'че...пуснахме си trivia bot в irc
MIRC 4EVER!!!!!
Отговор от IRC: [15:55] #skype unable to join channel (invite only)
ъхъ, аз си помислих че е мрежата. Трябва да свикнем с това че му пада на скайпа. Вече е на възраст момчето, не може да вдига самолета
Microsoft for the win! Ако можеха да съберат пари за фейсбук и него щяха да го спрат ;Д
Интересно какъв е случая. вариант 1) като са го купували Skype не са им дали съвссем всичко и нарочно са ги прецакали. 2) купили са го за да го прецакат и ..
и най-накрая да прокопса MSN