Търсене на постове: Sky

R3sp3k7
@DMedia mersi :) samo da si instalna skype i ako si tuk shte chatna :D
Стефан Митев
DSC07716.JPG Rx-Ende
Миналата година беше жак, но го подарих. Та в търсене на новата geekщина която мога да си направя - намотка :) (Ахъм! С алигаторчето се връзва! :D)
http://edno23.com/view/post:572797
Никола ☀ ∞  ♺
GmPyE.png aviatrix
@tedo92
Боян
specter
Днес Скайп се ъпдейтна и изобщо не ме впечатли... Сякаш на зле отива :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
скайп бъгна .. имам рияуест от абонат , давам "add to contact" и "skype has stopped responding" .... мех
nemesys
Skype ще го има и за Linux, и за Mac - дишайте спокойно :)
http://www.technews.bg/article-22018.html?utm_medium=twitter&utm_sour...feed
Теодор Георгиев
tedo92
А това животно, в което се превърна Skype след някакъв ъпдейт, какво е? :D
nemesys
Microsoft купува Skype за 8,5 милиарда долара! Коментар: Ама са глупаци, може да го изтеглят безплатно от интернет
Цветан Величков
119251_700b.jpg CECOOO
Еми вече се сложиха основите на апокалипсиса ..
yvtdc.png Angelo
Skype+Microsoft
Snoopy
blacksnoopy
Този път Skype ме попита дали искам да го ъпдейтна, уоу
Леприкон
skype.jpg ZzZaPyr
Валентин Славов
Domsdey
Трябваше да броя колко пъти прочетох днес новината за MS и skype..
its not Eddie
_e7
майкрософт за купили скайп... всичко отива по дяволите :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Да ви е честито , Microsoft купиха Skype :)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата