@skypecheck И е толкова топло, а никой не се е сетил да отвори да се проветрява, пък от многото хора не мога да стигна до прозорците... Не е ли неприятно?
@DMedia ами забавихме се заради един проект, дето утре приключвам, остана един гаден js , а по pinksky, нямам работа, то е готов, Тео показал ли ти го е?