Търсене на постове: Sky

LiliyaDianova
@skypecheck И е толкова топло, а никой не се е сетил да отвори да се проветрява, пък от многото хора не мога да стигна до прозорците... Не е ли неприятно? :D
LiliyaDianova
@skypecheck И питаш защо :D Ами ръгат те абсолютн отвсякъде, най-често преобладават старите, които поради някаква причина забравят да се къпят...
R3sp3k7
Ии остават точно 7 минути до пускането на първия евент от @pinksky :):)
pinksky
Дойде мигът на истината. Днес PinkSky ще бъде официално открит. По случай това ново начало ще пуснем 5 event-а свързани с откриването на PinkSky...
patblansh
@skypecheck ?
patblansh
@skypecheck дори си ми забравил името, не ми отговаряш на ймейлите, как да съм
Viola
viola
i dnes nqma da vlizam v skype si i mn sujalqvam 4e si bolna ozdravqvai burzo
Viola
viola
kak si deni ne vlizah v skype si, '6toto mn imah da y4a
Радослав
Soul4o
извод ? skype = coder's worst nightmare
R3sp3k7
Добре, @pinksky е почти готов :) Тези дни очаквайте официалното пускане :)
Семра Салиева
Semra
най-сетне се избавих от новата версия на Skype ... баси шибаната версия !
LiliyaDianova
@skypecheck Това му е номера. :) Върви по линиите на #9 и на #1. :)
patblansh
@skypecheck тези са поне от 2 седмици, чувствам се обидена, как може да не си забелязал
R3sp3k7
@DMedia ами забавихме се заради един проект, дето утре приключвам, остана един гаден js :D, а по pinksky, нямам работа, то е готов, Тео показал ли ти го е? :)
DMedia
@R3sp3k7 най-вероятно си прав :) кво става с PinkSky, Теодор вика че имаш много работа по него и затова не го пускате
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата