Търсене на постове: Sky

Нона
Nona
@skypecheck Не ми е излизало нищо за достъп до скайп, иначе ми е включен, да.
Нона
Nona
@skypecheck Йеп. Това имам предвид, натискам "Вход" и излиза зареждането и до там, след няколко секунди пак "Вход". ;д
Нона
Nona
@skypecheck Тц, при мен не. Накарах брат ми да пробва и пак не става. Т.е. нищо не се случва, само излиза "Зареждане" и до там.
DonLeopardo
@skypecheck Очаквам с нетърпение стартирането му!
DonLeopardo
@skypecheck Да :) От доста хора съм чувал, че съм по организационните дейности, и за сега според мен сайта е свеж, подреден всичко е отлично :)
DonLeopardo
@skypecheck Супер се очертава сайта за сега :)
Алекс
alex95
@skypecheck Пак не се получава.. Ще поогледам и при мен java-та как е
Николай
skypecheck
Ако има някой с линукс да тества www.skypecheck.com :?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@skypecheck Бон апетит :)
Веселин
blendaz
@skypecheck добре влязох ама не ми зарежда приложенията :(
Веселин
blendaz
@skypecheck при мен проработи първия път през Opera, но втори път като реших да го пусна не търгна. Иначе през ff си работи без проблем. Поздравления за труда!
Алекс
alex95
@skypecheck Ок :) Аз ще пробвам да си сложа нормалната java
Алекс
alex95
@skypecheck Мне, нищо не пита: http://prikachi.com/files/1418792t.png
Алекс
alex95
@skypecheck Мне
Алекс
alex95
@skypecheck Приемам и нищо не се случва
http://prikachi.com/files/1418773U.png
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата