Търсене на постове: Sky

Николай
skypecheck
@n3mo какво става на убунту и skype 2.1.0.47 :)
Алекс
alex95
@skypecheck Точно в операта ме пита. В фаиърфокса нищо не става, само зарежда и спира. firefox 3.6 fedora 12 x64 :) Имам IcedTea-ската java
Алекс
alex95
@skypecheck Никъде не става. Под операта applet crashed?
Алекс
alex95
@skypecheck Пуснат ми е скайпа, имам java-1.6.0 openjdk :)
Николай
skypecheck
@alex95 Май преди всичко трябва да покажа всички съобщения и да дам линкче, в което ще има обяснено всичко от до. Дотогава наглеждайте blog.skypecheck.com
Алекс
alex95
@skypecheck И при мен виси на Зареждане, после пак отиде на вход
patblansh
@skypecheck много си активен напоследък в това 123 брей брей
Николай
skypecheck
Някой ако има желание да тества логването на www.skypecheck.com с успешната автентификация чрез скайп ... Бутона "влез" и трябва да се покаже потр.име вдясно
Нона
Nona
@skypecheck С 3.8 съм и не искам да я сменям. Надявам се да не ми се налага. :Д Ъм... winboz? *гледа умно* Java-та е инсталирана...
Николай
skypecheck
Някой ако има желание да тества логването на www.skypecheck.com с успешната автентификация чрез скайп ... Бутона "влез" и трябва да се покаже потр.име вдясно
Denis Zhekov
Snooby
@feronia абе ти изобщо ли не обръщаш внимание на тоя skype?
Нона
Nona
@skypecheck Странното е, че не ми излезе нищо за разрешаване на достъп до скайп. О.о
Нона
Nona
@skypecheck К'во трябва да стане като натиснеш "вход"? :Д
Николай
skypecheck
Някой да тества логването за @skypecheck.com, необходимо е да приемете сертификата и да позволите достъп в скайп клиента. Мерси предварително :)
1267876316756852.jpg pinksky
Малък "spoiler" около новият PinkSky... (снимка на входа към админ панела)
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата