Snooby
Някой ползва ли Jabber или gTalk? Или някаква друга чат програма освен Skype?
wbgenetic
would love to. under the snowy night sky.
dandelion
from skype: I'll be completely honest for the next 24 hours. You can ask me one question about anything. Really ANYTHING. And I dare you to do the same.Game on
terababy
像更新量比较大的RSS,比如糗事百科,feedsky严重不靠谱,通过对比糗事ID,发现漏掉好多,把订阅换成feedburner就OK了
Snooby
Сядай да бачкааааш, стига си се вайкал! Тая вечер вече съм се решил, че ще завърша една работа, писна ми да се мотам още с това. :@ Не ме търсете в skype.