Търсене на постове: Sky

Вангел Стоев
venom
Леле побърках се... незнам вече къде понапред да пиша :D В skype,facebook, team chater.....
Stefan Stefanov
hellsmash
SKYPE Статуси | haha-bg.com - Най - готините вицове в нета. 100% гарантиран смях. Смешни снимки. Забавни клипчета. Смешни истории.
http://www.haha-bg.com/2009/09/skype-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%82%d1%83%d...%b8/
Георги Цветанов
t0m3kk
@Momchil skype 4.x има една много голяма благинка, заразлика от досадното кликане в предишните версии в 4.х можеш да дадеш "Save All" :]
Вангел Стоев
venom
Skype - BlooD GaNgSta[f] каза: I love travelling...it`s my passion....i`ve visited UK and France till now but i`ll continue exploring the world...
Георги Цветанов
t0m3kk
@alex95 нормално :) беше време на ebay.com (собствениците на skype мрежата) да им писне да разработват сами програмата си :) сега всеки ще може да си бара :)
http://alex95.edno23.com/view/post:400803
Свилен Попов
svil4ok
@pinksky кое е портфолиото ти ?
Мартин Маринов
podmatrix
Тая емотиконка, която постнах преди малко, трябва да я вкарат в skype. Ще е много полезна!
Леприкон
ZzZaPyr
@muiiio абе при мен прехода Skype 3 - > skype 4 си беше тегав, тука ще е страшно :D
Ангел
angelovarna
@stankoff @muiiio от 10.5.6 се ъпгрейдна до 10.5.8 без проблем (от вградената опция за софт.актуализация);всичко върви iLife, Office 2008, Songbird, Skype, MSN,
Преслав Панайотов
pisio
моят пък стой на 100 % като пусна winamp , edno23 и skype :P @stylius
emo99
az iskam da sam admin koto maje da me naprai da mi pi6e na skype emo.99
yordanoff
С @eyankulov се опитваме да приключим 6 часовия си разговор в Skype... е не става :D
Niks
@music-text :P skype , mype :)
Георги Костадинов
Forsi
Забравих за 443. Skype.
http://forsi.edno23.com/view/post:388851
Страница: 74 75 76 77 78

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата