antubis
Като се свикне със Skype 4 не е никак лоша новата версия.
antubis
Ако се обаждам на човек в България, но той е в друга държава през Skype - по тарифата на коя държава ще ме таксува?
sandprince
някви skyhost.bg ми писаха на мейла да ми предлагат да се местя към тях...странно...
svil4ok
I tried to fly a while so high Direction: sky!... My dream is to fly Over the rainbow, so high!
stylius
До сега един пишман хакер ми обясняваше, че не е възможно да му разбера IP-то през Skype! За по-малко от минута му доказах обратното.
svil4ok
@Method-X опитах се да вляза от там, НО: "Note: this feature is not available in the latest version of Skype for Windows." ... fucking skype