Търсене на постове: Sky

                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@tripodbg Мммм имаш ли skype ? Да си лафим там че тука ми е некакси неудобно :D
Иво Станков
stankoff
@petersvp ме налази в skype :)
Denis Zhekov
Snooby
@JoKs Кой? Това с абонатите отстрани ли? То е от версията на Skype за Mac. Коментирах колко е удобно това :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Като се свикне със Skype 4 не е никак лоша новата версия.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ако се обаждам на човек в България, но той е в друга държава през Skype - по тарифата на коя държава ще ме таксува?
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@amigo Честито :D Кефи ли те новото skypeгвно :D
Иван Савков
sandprince
някви skyhost.bg ми писаха на мейла да ми предлагат да се местя към тях...странно...
Свилен Попов
svil4ok
I tried to fly a while so high Direction: sky!... My dream is to fly Over the rainbow, so high!
Стилиян Стефанов
stylius
До сега един пишман хакер ми обясняваше, че не е възможно да му разбера IP-то през Skype! За по-малко от минута му доказах обратното.
The Bot
bot23
[ff123] sky ... http://tinyurl.com/nnfj6c
Александър
aftercollabz
От skype статус: Купуването и продаването на гласове е е*аси далаверата, човече. :D
Nbis.bg
nbis
NBIS е вече и в скайп. Skypename: nbis.bg Можете да ни тормозите за каквото се сетите :)
Свилен Попов
svil4ok
@axel skype:svil4ok
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X опитах се да вляза от там, НО: "Note: this feature is not available in the latest version of Skype for Windows." ... fucking skype
Страница: 86 87 88 89 90

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата