Търсене на постове: Sky

Симона
simsy
Добро утро :) Започвам деня с чаша лате и деинсталиране на новата версия на Skype :D
Александър
aftercollabz
Връщам се на skype lite, то тва новото модерното не се търпи.
Симона
simsy
Я да взема и аз да си обновя Skype :)
Иво Станков
stankoff
Новият Skype 4.1 има възможност за споделяне на екрана. Някой тествал ли го е?
Вангел Стоев
venom
Ако искате нещо skype,phone а-у който има, стига да може да ме събуди на негово разположение съм :)
Вангел Стоев
venom
@notexist :D ей ся и skype ще ти открия :D
Георги Костадинов
Forsi
fring нещо се е прецакал. Не ми показва всички skype абонати...
Мишо
muiiio
@sandprince Хименно :) Та може би става за Убунчу. Ама дали има aaoBuntu, след като има eeeBuntu? Има ли Skype за Линукс? Искам си епълчетоооооо :(
Георги
FeelTheFear
Е как да не е красиво сега... http://hollowpoint303.deviantart.com/art/Isle...-128993374
Иво Станков
stankoff
Чакам някой php guru да се появи в skype, за да помогне с WP проблема
Иван Савков
sandprince
@Forsi skype 4?
Георги Костадинов
1247239299467903.png Forsi
@Drake Много ме кефи мен. Самия Skype 4 е дизайнван за него.
1247226922360975.jpg patblansh
държа да споделя, че нещо тежко е паднало на главата на дизайнерите на Прада! Обувките им sky-high 2009 са с нещо като терличе, което се завързва?!?!?!?
Nikolai
azdinko
ako ima nqkoi koito se zanimava sas muzika da mi pi6e na skype:dani_filth_kj
Леприкон
ZzZaPyr
@lpetrov check your skype :)
Страница: 84 85 86 87 88

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата