aftercollabz
Връщам се на skype lite, то тва новото модерното не се търпи.
stankoff
Новият Skype 4.1 има възможност за споделяне на екрана. Някой тествал ли го е?
Forsi
fring нещо се е прецакал. Не ми показва всички skype абонати...
stankoff
Чакам някой php guru да се появи в skype, за да помогне с WP проблема
patblansh
държа да споделя, че нещо тежко е паднало на главата на дизайнерите на Прада! Обувките им sky-high 2009 са с нещо като терличе, което се завързва?!?!?!?
azdinko
ako ima nqkoi koito se zanimava sas muzika da mi pi6e na skype:dani_filth_kj