NetCutter
Ден на тишината е това...никога не са ме търсили толкоз малко хора по skype/jabber/icq. И тримка дето така и не успях да намеря...странен ден...
MuTk0o0
Кой може да ми предложи достоен заместител на Skype ?
iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
rovq se v neta i si 4atq po skype
venom
Много е кофти когато двама човека ти пишат от един skype ..
ZzZaPyr
Майкоооо сложих новия skype и съм тотално дезориентиран ;D
blacksnoopy
Пускам си Lynyrd Skynyrd - Simple Man и ще дремна малко