Търсене на постове: Sky

Георги Гърдев
GeorgeSG
Аз, обяснявам идеята на Do Not Disturb в Skype: "ako shte cqla armiq kitaiski spammeri da me nalazqt nqma razbera". Сега като го чета не звучи добре :D
Иван Савков
sandprince
@man0l eee bal s macki bez orgiq nakraq...skyka...amtior...
Иван Савков
sandprince
yf skykaaaaaa...ne mi se spiiii
Вангел Стоев
venom
@notexist К'ви номера ти прави skype ? :]
Александър
aftercollabz
@favit @man0l мъча се да свикна. идва ми малко като skype 4 :D
Мартин Маринов
podmatrix
Хах. Събуждам се и аз и гледам следното съобщение от неизвестен абонат по Skype: "Ей лайнар" :D :D :D Пак съм направил нещо еййййййй.....
jordanka
jd-decart
История на идеята “коли под наем” - http://www.skyautobg.com/blog/?p=69
Красимир Крумов
leonartis
Едва е баба Марта, а днес вече си чукнах среща с Katie и съквартирантката и за 2 май на панорамното кафе в Sky Tower в албанската столица Тирана.
Мартин Маринов
podmatrix
@Method-X Kaspersky Internet Security 2009 по простата причина, че от шибания вирус, който имам никоя друга не можа да се инсталира.
Симона
simsy
Пиша си по Skype с един момък от селски тип, който твърди, че ме обича :D :D :D
1235834953576806.jpg drJeckyll
Skype отваря цяла нова пазарна ниша ...<Jeckyll.NET>
Mariyan
Oshte nyamam kirilica :D Ostavih ya na zaden plan, sega se borya s taya pumiya skype.
Вангел Стоев
venom
@n3mo мхм, ем пиши тука или в skype като разбереш кога има бирфест, че имам голям мерак да се вясна :D
yordanoff
The Connells - 74 - 75 ако някой я има и има желание да я сендне в Skype... :) Никъде не я намирам.
Snoopy
blacksnoopy
@nickname778 така е, но 8 от 10 мои хора в skype не мислят така :D
Страница: 94 95 96 97 98

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата