Търсене на постове: code

Йоана Николова
ladyjoana
@MasterCode Sensation White :) такова е партито :) всички са в бяло :) има и Sensation Black там са в черно и пускат hardstyle & hardtrance & Goa Trance :)
Йоана Николова
ladyjoana
@MasterCode ето ти една от песничките в албума :)
Вангел Стоев
venom
@MasterCode 0/50 за сестрата ....
Вангел Стоев
venom
@MasterCode бахти к'во 50/50 то и така даже не е ..
Йоана Николова
ladyjoana
@MasterCode Ъъъ не точно :) по-голямо беше :)
Йоана Николова
ladyjoana
@MasterCode той дойде :D По-късно обаче.. :D жива съм де :D
Иван Савков
sandprince
@MasterCode а да е, MAC OS е най-стабилната ос...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@MasterCode Аз не готвя на мен ми готвят а нищо ще обядваме заедно някой ден като ми зготвиш крем супа :) аз съм дегустатор ;) и ходя на обиколки по домовете
Axel
axel
@MasterCode Като искаш съвместимост с уин стоиш с уин. Тва не е линукс да се старае да е като уин за да привлече тук таме някой потребител
Иван Савков
sandprince
@MasterCode някой божи ден съм запланувал да си пробвам да инстлирам MAC OS...има такива хакнати за ПЦ
Иван Савков
sandprince
@MasterCode мислех за някво линуксче, ама...
Еди
Eddddi
@MasterCode ти на каква операционна система си в момента
Георги
FeelTheFear
@MasterCode Или по-скоро обява..
Георги
FeelTheFear
@MasterCode Доста оригинална реклама :)
kypidoncheto
@MasterCode защо тека мислиш?
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата