Търсене на постове: code

Едиз
flesh4edd
@MasterCode хаха...голям газък е тва с 3 СМС-а :D следя те,споко
Едиз
flesh4edd
@MasterCode Да,разбира се!Няма друг като мен :D
Едиз
flesh4edd
@MasterCode а направи ли някоя игра? :D
Едиз
flesh4edd
@MasterCode друга причина за да мразя векторите
Едиз
flesh4edd
@MasterCode абе аз май те знам, ти си онзи mastercode от gmc.it-light.net , нали?
Едиз
flesh4edd
@MasterCode А как беше нормално?
kypidoncheto
@MasterCode ааааа недей моляте аз съм БОБИ!!!!!!!!!
kypidoncheto
@MasterCode оф аве не те познавам >< ти си от СТЗ *удрая се в бюрото*
kypidoncheto
@MasterCode аз съм Боби ^^ на 99 години от Замбия :) ю?
kypidoncheto
@MasterCode ооо не ;д *хили се като идиот*
kypidoncheto
@MasterCode абе незнам ама те познавам от някъде *мисли*
kypidoncheto
@MasterCode познавам те от някъде *оглежда се*
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@MasterCode Хах :) бтв някъде съм те виждала :) ама все не мога да измисля къде ... тва обяснявах на @venom един ден :)
Петър Петров
petersvp
@MasterCode Започни с бетата на Физтрис :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@MasterCode "ZDesign" е тва най-ми харесва :) много стилно и изчистено и същевременно магнетично ме привлече :)
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата