Търсене на постове: computer guy

Боби
Bobdweller
Guys, трябва ми програма, която да може да копира музиката ми от iPhone-a на компютъра. Има ли нещо надеждно, което да може да свърши това? :/
Alex Moran ™
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
dilana
Computer Programming To Be Officially Renamed “Googling Stackoverflow” :D
http://www.theallium.com/engineering/computer-programming-to-be-offic...low/
Боби
fuckyouitunes.JPG Bobdweller
@bgdn, като виден iDevices специалист, имаш ли идея как да го оправя това? Пробвах прикаченият guide, deauthorise-нах си всичките acc и после ги reauthorise-нах
https://support.apple.com/en-us/HT203160
Alex Moran ™
49090325_1.jpg eMkyyy
Първия ми Personal Computer...липсва ми това животно.
Никола ☀ ∞  ♺
UfjKcd4.png aviatrix
@Ethernet :d
Peter Nikolow
1377640062385 (1).jpg bgdn
setting up a new computer
Peter Nikolow
bgdn
Never trust a computer you can't throw out a window. Steve Wozniak
Peter Nikolow
bgdn
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand. Martin Fowler
M.K.
engise
Днес имах удоволствието да отворя .png файл който беше 30000x30000 px и с 762 ppi... Needless to say my computer died.
шУс!
notexist
Някой може ли да ми обясни, защо докато ми е плугнат мп3 плеъра да се зарежда, компа ми не издава звуци?! :@
hurmaqny
That moment when your computer reboots at the worst time possible.
Никола ☀ ∞  ♺
screenshot.png aviatrix
@yuliyan :)
Александър
aftercollabz
пичуи, хйелп! искам да си превърна стария кашон в нещо от сорта на архив или склад за информация, бекъпи и т.н. и да имам връзка с тва чудо през лаптопа. идеи?
Алекс
VPWQf.png alex95
Ах, майнкрафт... Ах, @DMedia каращ ме да си измъчвам писито с огромни селекции на worldedit. А 8GB рам били предостатъчно
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата