Bobdweller
Guys, трябва ми програма, която да може да копира музиката ми от iPhone-a на компютъра. Има ли нещо надеждно, което да може да свърши това? :/
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
eMkyyy
Първия ми Personal Computer...липсва ми това животно.
bgdn
setting up a new computer
bgdn
Never trust a computer you can't throw out a window.
Steve Wozniak
bgdn
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand. Martin Fowler
engise
Днес имах удоволствието да отворя .png файл който беше 30000x30000 px и с 762 ppi... Needless to say my computer died.
notexist
Някой може ли да ми обясни, защо докато ми е плугнат мп3 плеъра да се зарежда, компа ми не издава звуци?! :@
hurmaqny
That moment when your computer reboots at the worst time possible.
aftercollabz
пичуи, хйелп! искам да си превърна стария кашон в нещо от сорта на архив или склад за информация, бекъпи и т.н. и да имам връзка с тва чудо през лаптопа. идеи?
Само iTunes Media folder-a успявам да сменя в preferences, ама това не върши особена работа...
Sep 26 2016, 22:19Does this help? http://discussions.apple.com/thread/4977359?tstart=0
Sep 27 2016, 00:59Unfortunately, it does not, but thanks! Вече ръчно ресторвам всичко, it's gonna be a long night!
Sep 27 2016, 01:09Не - не може.
Sep 27 2016, 02:18GODDAMIT APPLE!
Sep 27 2016, 02:45