guuChan
Иначе не можем да го платим пък и по easy pay, щото като забавиш с седмица-две и ти спират акаунта. Якото е, че днес е последен почивен ден.
guuChan
Освен това само аварийните работели и можело да се плати по easy pay. То хуу, ама аварийни при нас няма да дойдат, щото не сме го платили последния месец.
ZzZaPyr
Влизам в ролята на мениджър? Трябва да убедя 3ма души, че идеята ми си я бива и че трябва да работим 1 година на доброволни начала... It ain't easy...
sandprince
creation of stupid things is easy to do, but if you want something difrent then go to hell
lpetrov
IBM's new social networks looks cool, but have long register form and you get a ""easy-to-remember"" profile link of >65 chars. lol, KISS..
dandelion
Toлкова ме боли глава, че не мога да се амбицирам и да започна да уча.. (mood: Easy like Sunday morning - Faith no More)
ZzZaPyr
Е момчета и момичета - Take it easy... Че да не пращам джиповете аз накрая... ;D
ZzZaPyr
Maxim - Carmen Queasy "Money making is a wonderful thing"
stefcho
it ain't easy being analog, whatever that means