Nick
Тодор Христов за промените в политиката на EasyTrader:
http://www.alabala.org/1229.html
Nick
EasyTrader имат нова тарифа за рекламодателите - кликове по 3 стотинки. Каква е уловката: банерите се показват в сайтовете, маркирани като безсмислен трафик.
joronedelchev
I'm moving along on the wings of time/ Trying to find a purposive line/ It Ain't Easy It Ain't Easy To find
nasko
Cypress Hill - Ain`t easy
blacksnoopy
Uriah Heep - Easy Livin много добра
Manuel
Скоро в свежо даже имаше една темичка как да печелим от блог с Adsense/easytrader, като автора беше човек, който слага картинки от webpark.ru и има 100 реклами!