Търсене на постове: emoss

Георги Динков
gogata2427
Да ама финансите свършват,а пък и ше зимам няколко бутилки ром и доста сладко..Фонда се източи,щом взех яденето.. :D @emoss
semprom
Google :D @emoss
semprom
;) @emoss
http://browsershots.org
Иван Савков
sandprince
@emoss еми не съм го искал...ръфах една фафла и са ухапах
Георги Динков
gogata2427
Видях го,ама много псувах Р.Петров понеже доста хора бяхме писали въпроси в сайта на бТв и нищо не му зададоха от тях.. :D @emoss
Георги Динков
gogata2427
@emoss Да,жалко..Никакъв свястен въпрос не му зададоха,само плоски шеги и глупости,изЪк!..
Георги Динков
1272205309888252.jpg gogata2427
Ето една от 2009 :D @emoss
Георги Динков
gogata2427
Недей,тази снимка е стара.. :D @emoss
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss да ще си почакаме малко докато излезе :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss ами поне за сега информацията е за средата на Август :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Ами нищо особено тези дни, но не знам от студ или нещо друго мускулите ме скъсват от болка.
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss помня вече споко, и се извинявам за грешката :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss може би защото е по-разпространено :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss еми като един Емил Маджарски не знам дали го знаеш :D
Иван Савков
sandprince
@emoss мерси
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата