Търсене на постове: emoss

Анелия
Anellya
@emoss Ще я напълним пак, това не е проблем.
Анелия
Anellya
@emoss Давай я насам! Аз ще се погрижа да отиде на едно по-добро място!
Анелия
Anellya
@emoss Не бъди егоист! Сподели с ближният (т.е. в случай с мен)
Иван Савков
sandprince
@semprom има нещо такова и аз така мисля @emoss дам
semprom
@emoss @sandprince няма и да го качат според мен защото е БГ филм и ...
Иван Савков
sandprince
@emoss не още...не искат да го качват май
В. Сотиров
sown
@emoss оригиналката си е оригиналка (mm) ;)
Георги Динков
gogata2427
Всъщност преди кат съм ползвал лисицата и операта са крашвали,а хром още не ми е крашвал,забивал е,но не е крашвал.. :) @emoss
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss честно казано, ако не бяха плъгините на FF щях да съм с Chrome :P
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Абе и според мен лисичето е дъ бест, ама като става дума за лек браузър за нетбук - идеален е :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@emoss благодаря за предложението Емо, но един приятел вече ми прати :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Мерси за положителното мнение :)
Алекс
alex95
@sandprince @emoss аха, видях го. Ще видя от какво може да е
Георги Динков
gogata2427
:D ...беше добро...това изказване.. :D @emoss
Георги Динков
gogata2427
К'во искаш да кажеш с това 'едно време' :D ? @emoss
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата