Търсене на постове: emoss

Мирослав Петров
miro91
@emoss е пък и ти не си 12 клас, ние вече сме айляци, отиваме на даскало и аз влизам само по математика и литература (матури) в другите часове на близкото барче
Иван Савков
sandprince
@emoss не си чувал щот си малък. :D
Иван Савков
sandprince
@emoss аааа ама тоя път на майтап :D
Мирослав Петров
miro91
@emoss и така си тръгвам, на другия час давам това което ми е дала и пак заминавам, ако има тест, сядаме групово тия дето не сме с география правим :)
Мирослав Петров
miro91
@emoss еми госпожата е на възраст, пекана и само отивам при нея и викам "госпожо, може ли" и тя вика "да" и си заминавам, само ако има работа за мен ми я дава
Иван Савков
sandprince
@emoss майтапя се бе, гледам че спомена дизайнерската война и викам чакай го закача :D
Иван Савков
sandprince
@emoss споко бе брато....тоя па кво се пали, ай батювуто да не дойда ти дърпам ушите преди лягане :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Еее, @sandprince, @emoss ми напомни за батълите навремето в ps-bg. :)
Йордан Яламов
Yalamov
@sandprince когато големите дизайнери говорят (@emoss) и тъпите варненци мълчим.
Иван Савков
sandprince
@emoss ти къв дизайнер си бе :D
patblansh
@emoss в скалйп ли си?
patblansh
@emoss ehoo :)
pinksky
@emoss E ти пък съвсем...
pinksky
@emoss Тогава ще се загуби интригата, а и има още един останал event ;)
semprom
@emoss емии 1 - 17 епизода, 2 - 23 и сега тече третия които до сега ще е 19 епизода.
http://www.imdb.com/title/tt0898266/episodes
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата