Търсене на постове: emoss

Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Бе ше видиш. :D И аз реп-вам сериалчето, мега добро е
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss @semprom Обратното, тя отива да живее при тях :D
semprom
@emoss много як ... за едни зубъри дето отиват да живеят до една яка мацка .. ( Пени ) :D Има един олигофрен ( Шелдан ) той е НАЙ НАЙ големия там .. Хахах :D
semprom
@emoss сериал .. супер як .. брато изпускаш! :D Тегли от замунда и зяпай! .. :Д
semprom
@emoss последния епизод :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Абе ти си слагаш слушалките и само кимаш и викаш "Даа..мдаааа..Проблеми с вътрешното "Аз"!...Мдааа.." :D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
Айде @emoss ще ни е психиатъра. Пускай брада, слагай очилата, купувай една кушетка и си в бизнеса, момче :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Indeed. A ти внимавай, че с каквито се събереш.. :D
patblansh
@emoss не се учудвай, просто съм много добра в това, което правя :) Благодаря за отговора :)
Веселин
blendaz
@emoss на мен не ми изглежда реално ...
Алекс
alex95
@emoss Пакета се казва supertux. За линукс е, за уин версии не знам дали има
LiliyaDianova
@emoss Пробвала съм само една, и зная, че не я поддържа :D
LiliyaDianova
@DMedia, @emoss, да, тези също, бях ги забравила! :))
DMedia
@emoss мерси @LiliyaDianova е за тази се сетих обаче не ми се триеше постчето
Алекс
alex95
@emoss супер яка игра е ;)
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата