Търсене на постове: emoss

БДС клуб
BDSclub
Благодарение на @emoss си имаме и аватар :)
Георги Динков
gogata2427
@emoss При мен отдавна е нямало просто лягаш и заспиваш... :D
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss Te са батее. Взеха ОСКАР за тая песен. Сам си прай сметка ;D
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss soundtracka и на двата е мн якккк. М н о г о
http://www.youtube.com/watch?v=RfD2PWx3WHg&feature=related
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss Hustle & Flow (2005) http://www.youtube.com/watch?v=otn1YORTxDo
http://www.imdb.com/title/tt0410097/
shimamoto
@emoss да, тогава най- вече;d
shimamoto
@emoss нямам идея. различно ми е от миналите години
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss филма е много як, наистина! 3 или 4 пъти съм го гледал. Тия дни ще ти препоръчам един подобен като се сетя заглавие.
shimamoto
@emoss да. мн странно се чувствам
Иван Савков
sandprince
@emoss DELL също са добри, да. Ама има некви негативни настроения спрямо HP не знам що...
Николай
harryniki
@emoss рънърса ми е любимец... най - забавния персонаж от всичките е
Иван Савков
sandprince
@emoss ако остане време за тях де :D
Иван Савков
sandprince
@emoss оо да, предвидил съм на още 2 мои сайта да правя редизайн..
Иван Савков
sandprince
@emoss coming soon...някъде около януари... :D
Николай
skypecheck
@emoss Здрасти , това което си ми пратил за какво е ?
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата