Търсене на постове: emoss

Георги Цветанов
t0m3kk
@emoss хванем се съберем в 1 група ли :D к'фо да правим :D:D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Domsdey @emoss @Forsi @sandprince брех не очаквах да има толкова фенове на турските простотии :D
Белкин
ReXTaN
@emoss дам :)
Георги Динков
gogata2427
@emoss От глупав,по-глупав.. ;)
Ангел
angelovarna
@emoss тая билярдна маса адски ще разсейва... не е за мен, най-добре си е добре познатия зелен "килим" :)
Николай
harryniki
@emoss яката ме накефи с тая масичка
Axel
axel
@emoss лошо... Е ще почакаме..
Белкин
ReXTaN
@emoss не днес не стана работата, от утре ... :@ днес се разхождах :D
Иван Савков
sandprince
@emoss така е...за жалост :D
Белкин
ReXTaN
@emoss ам едната причинате е че нямам какво да правя, втората е малко да вляза във форма :)
Белкин
ReXTaN
@emoss ем налага се за фитнеса .. :)
В. Сотиров
sown
@emoss мега добър е ..и как се клати в ритъм само :)
Мартин
music-text
@emoss да наистина е много хубава :)
Мартин
music-text
@emoss Какво мисля за песента ли?Мисля,че е много добра.Много добра казвам защото все пак не съм голям фен на Sting :)
Иван Савков
sandprince
@emoss мани, мани...
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата