Sham
И тъй като си търся боя, още една новина, относно "независимостта" на Facebook
http://ruslantrad.wordpress.com/2009/07/27/facebook-fail/
svil4ok
@aleksoft тази "Юлия T-Dj Milana Рысина (T-Dj Milana)" от къде я изкопа :-) (facebook)
sandprince
половината ми даскали и съученици от бившото ми даскало се изредиха с профили във facebook
Sham
Ivo confirmed you as a friend on Facebook.
ReXTaN
Нещо не мога да вляза във Facebook :@ Account Disabled
sandprince
някой да знае дали има плъгин за wordpress дето да добави долу лента както във facebook?
antubis
Facebook напоследък взе прекалено много да лагва. Наблъскали са го с една камара неща, а не мога да издържат на толкова много потребители.