Hamaelleon
@man0l : ама аз не искам да изнасям изчисленията във facebook, това е само зарибяващ app, прочиташ, харесва ти, кликваш и се регваш в сайта - това е идеята
Hamaelleon
@man0l : в случая не ползвам facebook api, това е просто iframe
simsy
Кога на хората ще им омръзне да си "теглят" късметчета във Facebook?
Soul4o
facebook каза: Professional... You should take the Zend PHP Certification exam ... да, така е ^^
svil4ok
Seo оптимизация за Facebook или как да получим директни линкове от фейсбук
http://dao.bg/node/44152