nickname778
Хората нещо се оплакват от новия изглед на facebook - всичко им било разместено. Разместено, разместено ама са го направили баш като едно23, какво по-хубаво ?
oXteR
Само аз ли не виждам новия дизайн на facebook
sandprince
нοвата визия на Facebook си я биваж евала...
sandprince
яяяя Facebook са нов дизайн...якоо ^^
blacksnoopy
Хахаха, каква група има в Facebook: " Because I read Twilight I have unrealistic expectations in Men"