ZzZaPyr
elliot jay stocks удобри приятелство в facebook ;D Не че е кой знае кво де, ама да си кажа ;D
Mariyan
Уу и аз да се сдобия с facebook. Който иска, може да ме добави.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1474118221
sandprince
трябват ми баджове на edno23, facebook и twitter
NjoYko
Оф тва facebook много тежък сайт...
NjoYko
Малко ще обновя facebook-а си че не съм влизал от там
silia
Прощавайте аборигенския въпрос, но какво е това Сръчкай в facebook?
Bg-astrology
@n3mo : вж. първите постове, има група и събитие във Facebook; а ако е само за теста може и директно да тестваш, в понеделник в 10:30 ще пусна линка..