t0m3kk
Wow в Facebook имало 3 странички на Френския Чуждестранен Легион... Другата година като стана легионер, ще мога да съм им истински член, а не като сега...
patblansh
Седи си дядо в дневната и чете вестник. Отваря на страницата с некролозите. В това време влиза внучето му: - Как е дядо, пак си във facebook, а ?
Sham
Голяма зарибявка това Mafia wars във Facebook.
sandprince
@X7r3M1s7a тая снимка доколкото знам я имаш във facebook, а за него дали има FB не знам. води ни се колега, правил дизайни, ама е спорно..