sandprince
ха, открих 2 братчедки във Facebook за чието съществуване даже не знаех. мрежата взе да се разплита лека полека около историята със Савкови във Facebook
rups
"This site requires that you connect with facebook". Я го гледай ти, ще ми рикуайърва той, да бе да!
izbranonet
Имам си Widget за Facebook, в който можеш да станеш член и да следиш обновленията директно през Фейсбук или пък да станеш член директно през линка:
http://www.facebook.com/pages/Izbranonet/16496554682
sandprince
хах, колегите в web-tourist смятат че сайтове като facebook, twitter са просто място за спам и ширене на селската си простотия, колко са ограничени само..
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=79160
Sham
Бах - нито Google,нито YouTube се отварят...Twitter,Facebook и edno23 няма проблем. Ясно е кои са богоизбрани.
stankoff
Всеки ден във Facebook блокирам по няколко apps от рода на сърца, късмети, ангели, ферми и подобни от индекса ми и всеки ден има нови и нови...... :X
sown
Моето късметче в Facebook "Преди да поискаш, помисли какво си дал."