bgdn
Търсят се тестери за uP123 - новото е - четене на съобщения (+директни), обновяване на Twitter и в момента тествам и Facebook! Драскайте на директни.
svil4ok
Харесва ли ви Facebook Lite ?
svil4ok
Само аз ли немога да разбера защо @ не ми работи в Facebook ? Смисъл @име
http://blog.facebook.com/blog.php?post=109765592130
sandprince
ебаси, профила на Барак Обама във facebook, има 6 705 267 почитателя !!! И аз съм един от тях =] ;]
amigo
Тва Facebook нещо не ме зарибява...
Sham
Най-доброто видео, което съм виждал срещу дискриминацията, качих го и във Facebook каузата си