acnapyx
"На първо време е достатъчно да имаш регистрация във Facebook, Svejo, Favit, Blog catalog, Ping, Dao, LinkedIn, XING, Friendfeed, YouTube, Flickr и Google…" Ъ?
http://borisdomain.blogspot.com/2009/09/offline-online-10.html
svil4ok
Дани Давито вече е и в Facebook! Преди няколко дена си направи акаунт в Twitter, а от днес вече е и в Facebook
MvPvg
Само за facebook се говори напоследък. "Жена губи 4 бона заради facebook"; "facebook спаси два живота" и какво ли още не.
Lam40
Само при мен ли Facebook се дъни и не зарежда изцяло :?
DevStorming
Нямате достатъчно приятелчета във Facebook? Ами купете си! (07.09.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1299
blacksnoopy
Чат-пат го няма днес Facebook при мен
sandprince
facebook = home sweet home...