Hamaelleon
може ли някой с IE 7 / 8 и някой с Opera да ми каже дали Facebook Fan Box-a се вижда и е ок? При мен в Opera не се зарежда изобщо?! Във FF 3, Safari 3 и Ch e ok
Sham
Българският превод на Facebook е уникален...
eyankulov
Интернета при дядо ми е най-бавния, на който съм сядал през живота си. Facebook го зарежда към 6-7 минути, а постовете в twit почти ги зарежда :/ Съкс
svil4ok
Facebook: Your life is empty