sandprince
според куиз във facebook аз съм олицетворението на злото: На тебе кръг не ти трябва. Твоето положение е толкова зле, че те обявявам за Господар на Ада.
Hamaelleon
Искате заоблени ръбчета на аватарите като във Facebook - елементарно е, няколко реда код: 1. Позиционирате аватара 2. Слагате върху него div без background и с
sandprince
ЛОЛ... $50млн. са платили от Facebook за FriendFeed....как се дават толкова пари за сайт бе? аз си продавам блога за $10млн. айде...
svil4ok
Ооо Facebook Lite - ей това ми трябва