bybylina91
interesen li e filma twilight 3
amigo
Един познат ми продава камера Fujifilm S5000 за 25 лв хмм..
music-text
@filmibg Здравей.Страхотен сайт.Имам един въпрос.Защо филмите през вечерта вървят с много голям буфер ,а през деня нямам проблем.От моя нет ли е ?