Търсене на постове: film

didi
bybylina91
interesen li e filma twilight 3
submitit
http://filmfen.com/filmi/inception
osmodeus123
http://novi-filmi.com/Circle-of-Pain/
Snoopy
blacksnoopy
@Millita Нали :D На мен ми трябва за indie filmmaking,а там са с ръчен фокус работите.Иначе и 2та вадят прекрасна картина с тези огромни сензори.D700 е с 51 точ
____♂
spaceman90
Ne bqh gledal Gladiator...do dnes...na 50' full hd! Hubavite filmi trqbva da se gledat kakto mu e reda :)
Стоян Николов
amigo
@filmibg айде айде още филми :)
Стоян Николов
amigo
Един познат ми продава камера Fujifilm S5000 за 25 лв хмм..
Стефан Митев
Rx-Ende
@filmibg Жалко, сайта наистина се нуждае от нов дизайн за плейъра. Иначе добра работа, полезна услуга :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Кеф ми е да ползвам @filmibg с дизайна на @Yalamov, обаче флаш плейъра ми е супер антипатичен :)
osmodeus123
http://filmi.be/
aladini
http://nfilmi.wordpress.com
aladini
http://naifilmi.wordpress.com
aladini
http://lubimifilmi.wordpress.com
Мартин
music-text
@filmibg Здравей.Страхотен сайт.Имам един въпрос.Защо филмите през вечерта вървят с много голям буфер ,а през деня нямам проблем.От моя нет ли е ?
aladini
http://filmibg.wordpress.com
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата