@filmibg бавничко ми зареждат филмите , и доста насичат..а принципно и-нета ми е доста корав. И все пак доста добре изглеждащо сайтче, поздравления и успехи!
@n3mo На мен ми трябва видео dslr, а 5D Mk II заедно с 1D Mark IV в момента са най-добрите. Ако не беше видеото щях да си взема Nikon D700. Indie Filmmaker