Търсене на постове: freak

Леприкон
ZzZaPyr
@freak @me в скайп: Spielberg spri se :) (това щото му казах, че ще правим сайтове за по 10 хиляди) ;D
Snoopy
blacksnoopy
@freak хахах :)
Леприкон
ZzZaPyr
Излизам на бири с @lpetrov, @freak Владо от initlab и още един пич ;D
NQKOI
A123
@freak :D o6te ne sam stignala do tam....kaji kvi zabelejitelnosti ima
Леприкон
ZzZaPyr
@freak бих го приел, ако ти можеше да покажеш нещо повече ;D
Лили
scarlet
@freaky дюд ти кога щеше да заминаваш?
Леприкон
ZzZaPyr
@freak ти пак ли с XP се зароби?
Snoopy
blacksnoopy
@freak Аз никога не съм преинсталирал на мое PC Windows :)
Лили
scarlet
@freaky даааа, мн си умно....ноуп, излъгах те :D
Лили
scarlet
@freaky не само, а по принцип, че е по-разбираемо :D
Лили
scarlet
@freaky само можеш да пишеш пост така с маймунката, такова, ще разбереш :D
Иван Савков
sandprince
WTF - wireless technology freak
Леприкон
ZzZaPyr
@freak абе нема ти звъня сега ;D инсталирай gtalk ;) По-готино е ;D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak мързи ме да го включвам ;D ... Имаш ли gtalk btw? Шото искам да полафим за един проект, а " мързи ме да го включвам " ;D
Георги
FeelTheFear
Let it bring out the freak on you
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата