@freak от re;tv ли ? Сигурно ще го качат в ахирва скоро ;D Аз още не съм се гледал колко съм зле... ама бях толкова притеснен и изморен, че сигурно.. ;D
@freak сега като съм използвал семпли елементи, според мен е много по-добре отколкото да открадна тема от joomla и да променя цветовете, както е направил 3-тия
@freak черпят журито по кафета, айде стига, това са си пълни простотии, аз догодина, ще отида, ще направя найстина сайт със страхотен дизайн и нека ги видя
@freak И направя сайт с мега дизайн, но с таблици, няма да ме сложат на първите места, защото нямам преподавател, нали. Сам се оправям, а другите ходят да...
@freak А и смешно ми е, че тея от комисията си нямат и представа какво става, хората с некви сайтове без бекграунд, журито нищо не казва, ако до година пак отид