Търсене на постове: freak

Георги
FeelTheFear
@freak Добре е станал дизайн радва ме логото :)
Радослав
Soul4o
@freak на кой сайт :)
Леприкон
ZzZaPyr
@freak брат... ще опитам.. Освен него имам да прав и покани.. и един друг проект (там са 30 минутки де...) и,...
Леприкон
ZzZaPyr
@freak portfolio ;) И оня твоя човек ще го оправя, дишай ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@freak виж си скайпа, Улевинов ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@freak не ми ли получаваш съобщенията в скайп ;)
Леприкон
ZzZaPyr
Аз да се хващам на работа, че @freak ме напъва.. А и на @aviatrix съм му обещал един layout, така че....
Ивелин Георгиев
h4ckY
@freak аз нямам книжка още бре ;) ти пък в зелен мерцедес ме сложи ;)
Snoopy
blacksnoopy
@freak Не, но предполагам как би било :D :P Иначе бих си взел Eee PC :)
Snoopy
blacksnoopy
@freak Свиква си, ако винаги е на това място. Ама на Pc-то като е на различно място не мога да свикна
Йордан
Qlamoff
@freak хаха нали :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak @Qlamoff май е чел за сагата, която изживяхме ;D
Йордан
Qlamoff
@freak знам... Няма wireless нали? :D:D:D:D:D:D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak ама после го вкарах нали ;D
Snoopy
blacksnoopy
@freak Print Screen
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата