Търсене на постове: freak

Георги Цветанов
t0m3kk
half-man, half-freak :]
Леприкон
ZzZaPyr
С @freak стоим един до друг в инфор. и си говорим през Facebook чата. Тръгнах да му казвам нещо и реших, че е по-добре да му го напиша :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak за кво ти е тая джава бе менса? За Англия ли?
yordanoff
@freak виж тази :)
http://www.nakov.com/books/inetjava/
Леприкон
ZzZaPyr
@freak в фейсбук :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak нямаш проблеми ;D BTW тортата няма нищо общо с тази на Гергана :D
Леприкон
ZzZaPyr
A freakin must see ;)
http://arenabg.com/details.php?id=01caf814b2f236bbf64a715ff64482b3fa1ea864
Йордан Яламов
Yalamov
@freak старая се да си имам личен живот ;)
Петър Илиев
pesho
@freak нищо специално, майна. Глад и бягане :)
Drъnata
1261244720508740.jpg Dr1nata
@freak Мне! Лайната не можеш да ги разтовариш с вила
Леприкон
ZzZaPyr
@freak гледах го тъкмо :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak nope ":S
Иван Савков
sandprince
@freak и аз нямах това предвид. ако го бях направил твърде много като око, нямаше да има смисъл хич ;)
Иван Савков
sandprince
@freak ами ако го бях направил точно като око нямаше да е знак ;) има нещо наречено "стилизиране" и то доста често се ползва в логата ;)
Иван Савков
sandprince
@freak обоснови се защо не става. важно ми е мнението на програмист :)
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата