Търсене на постове: freak

Леприкон
ZzZaPyr
@freak виж си скайпа само :)
Иван Савков
sandprince
@freak втръснало ми е вече от таквиа гомна
Иван Савков
sandprince
@freak кво хейтър бе майна, ти разбираш ли кви говеда са. чудя се вече кво да им предложа за да им угодя. накра ще им ги напечатам на word
Вангел Стоев
venom
@freak мдам, и аз това му казах :D
Георги
FeelTheFear
@freak да е да иба еи ся дойде нета
Алекс
alex95
@freak скапан dns :) И аз така бях тази сутрин, обаче http://www.opendns.com/ спасява положението ;)
Иван Савков
sandprince
@freak напоследък подобно явление срещам при много хора...и мен ме засегна вчера...странно е някак си :D
Георги Динков
gogata2427
@man0l @freak @lam3r4370 Ако щете вярвайте ама ми се виждат малки моите размери.. :D
Георги Динков
gogata2427
@freak Важното е как ти влиза и как разтеж с начина на тренировка и тежестите.. :)
Георги Динков
gogata2427
@freak Хм,рекорда на лежанка не съм го пробвал скоро,последния беше 90кг 4 пъти.. :D Както казва 'колегата',аз също мисля,че няя значение колко дигаш.. :D
Йордан Яламов
Yalamov
@freak има ли значение с колко прави лежанка? При всеки е различно- това колко ще вдигнеш е въпрос на нервна система.
Георги Динков
1254242997673061.jpg gogata2427
@freak Ами не обичам са снимам,таа е бях рязъл за аватар на 123 :D Неска ми изглеждаше по-голем бицепса.. :D
Георги Динков
gogata2427
@freak Неам,явно съм от виртуалните.. :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak ако искаш мои? :D Мога да се хвана от още по-гърчавата си страна :D
Леприкон
ZzZaPyr
Freaka се връща от фитнес!
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата