LiliyaDianova
отново fail. докога така...?
yuliyan
Прибирам се. Плик от DX. WD в SAMSUNG enclosure. WIN. 2мин работа. FAIL. Следва рекламация. Излизам.
sandprince
Отворих twitter, facebook, edno23....навсякъде, за гола на Бербатов по 10-тина поста. Ай да ви и промитите мозъци.... #epic #fail
podmatrix
FAIL! От човека с най-хубав телефон в семейството, в момента съм човекът с най-смотания... Дори и сонито да беше здраво пак остава the same... :X
Hungry
Започнах да си добавям постовете в свежо и какво стана? "Повече от 5 публикации за 1 час към hun9ry.wordpress.com" - FAIL!
alex95
epic fail.. държах CD вентилатора докато се въртеше и без да искам пипнах перката. Поряза ме, счупи се едната перка и не видях къде хвръкна и всичко се разпадна