Имам един въпрос за скайп. Някой знае ли дали може да наглася скайп да не ми писука за всяко съобщение в общ чат, от групата ми ме подлудяват понякога :X #fail
7 дни преди така наречения Св. Валентин повечето ми Facebook абонати преминават от `необвързани` в `обвързани`. Аз пък ще си празнувам Трифон Зарезан #epicfail