drJeckyll
Добре, преживях чупените бутони на svejo-то ама айде вече по-сериозно ... FAIL <Jeckyll.NET>
yordanoff
yordanoff: От CEZ ни пожелават весела коледа и спират тока на всяка бъдни вечер, за да усетим духа на празника! Благодаря Ви, CEZ! #fail #fb
http://twitter.com/yordanoff/statuses/7011111045
Drake
I ako moje da mi go kopne na .txt fail za da go dl na telefona ... MOLQ VI SPE6NO E !!!