podmatrix
Свиренето ми днес беше просто един голям EPIC FAIL....
stankoff
Само аз ли имам FAIL на страница 111 на новия брой на .net ? В горната част се вижда дизайна от гърба на страницата.
sentinel
Хосоркопът ми за днес: "Днес ще получите повишение на заплатата"... Супер, как пък баш в почивен ден ще го получа... :-) fail
pesho
Хах! Еленко хванал Google в крачка. Неуспоримо доказателство, че интерфейса на Adsense е превеждан с Google Translate. FAIL!
http://eenk.com/?p=2524