Търсене на постове: korn

Георги Цветанов
t0m3kk
@sickornot не ми се вярва :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@sickornot е чак пък решение :D по-скоро като обещание :D но ще видим, все пак 12-ти клас не е лесно :) по цял ден кафета и простотии... трудна хава си е :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@sickornot браво на кое ?!
Ally
alish
@sickornot принципно не, но и аз не съм любител на кафето, освен ако не е сииилно подсладено и със мляко/сметана. :D но 3 в 1-то е сладичко и фалшиво пък :D
Ally
alish
@sickornot то не е кафе. то е сладичко, хубаво нещо, което все пак малко от малко те събужда...в момента пия 3 в 1 но с мед и канела :D
Ruslan Trad
Sham
@sickornot не, свиква се, това е част от задачата ми:)
Favit Team
favit
@sickornot Васко е любител роботик и ще си прави робот от кутиите им :)
shimamoto
@sickornot http://shimamoto.edno23.com/view/post:502147
Snoopy
blacksnoopy
@sickornot Мерси, не може да не чуем и I Stand Alone :D
Ally
alish
@sickornot и... ще ги кодирам в стенографско писмо? :D yeah, right :D
Ally
alish
@sickornot @disappointed какво се оплаквате?аз сънувам кораби!и статуи на дева мария!пълни с трева!и стенографирани стихотворения!и трева!
Yana
Yancheto
@sickornot аз нищо не чакам, само чист мързел с лаптопа на колене :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@sickornot За нищо. Имай впредвид, че е експериментална и може във всеки един момент да я спрат или да променят нещо.
Yana
Yancheto
:) споделям мнението на @sickornot
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@sickornot Отвори този адрес. http://www.youtube.com/watch5?v=0pC77cuATEQ&enable=1 Така ще ти се разреши новата версия.
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата