t0m3kk
Пффф толкова ентусиазирано се прибрах вкъщи, толкова ентусиазирано си пуснах дискографиите на Korn и Rammstein на едно, а ме зарибяват с Dusty Kid..
t0m3kk
Вървя си аз преди 15-тина минути към вкъщи и незнайно защо си пея KoRn - Good God и в главата ми е инструментала на Rammstein...