CECOOO
Stan Lee Superhumans - Летящ Човек !
rups
Това "Glee" е такава тъпотия, и естествено него ще пуснат по бг телевизиите, няма да е някоя интересна продукция
FromTheInside
Мисля днес да отдам следобеда на Glee
FromTheInside
Scream with me. Bleed with me. Seethe with me. Sing with me...
FromTheInside
The lying, the bleeding, the screaming was tearing me apart.The hatred (deceiving), the beatings; it's over...
FromTheInside
обичам да слушам песни, който оправят нaстроението ми (music)
LoveCappuchino
лека нощ на всички... и успешна нова седмица.. за съжаление работна,нооо и това ще се преживее ;ддд
FromTheInside
I'm a Sleepoholic, Chocoholic, Shopoholic. I'm a girl ♥