melkor
dd if=/dev/zero of=/dev/brain bs=512 count=1 ; shutdown -h "Sleep mode ON"
ninkaz
Sleepy sleepy...да живее съня!
t0m3kk
лягам да спя, че си е ебало мамата #nap #sleep #amazing #night #fb
CECOOO
За хората, които си лягат трудно GO TO SLEEP!
CECOOO
Нещо съм разочарован от някои от наградите вчера на Golden Globe.. Inception без нито една победа.. да бе! И Glee.. пред други по-яки ..пфф