NICE!
Странно, защото на мен нещо не ми се показва такова меню
ник'фа идея... явно е няк'фа експериментална опция само за "кръг" от потребители...
Заглавие ?
Човешка стоножка.
тоя филм като идея е брутален ама като изпълнение не ..
@nemesys подготвят нова версия която ще е още по-груба и брутална от старата помия
nice
има , има ..
http://www.fuckbook.bg/ ?
хахаха nice one @dilana
@disappointed айде
Предложи как.
мм , лятото като обикалям из бг може да направя една отбивка и през казанлък
фу, земи се обадиш, да не те чупим
ще се обадя , споко ценя си здравето
много найс !
Nice one
Не ти трябва Grab. Просто натискаш Cmd-Shift-3 и снимката изскача на десктоп-а.
ахаааа мерси за инфото
Ехе, честит!
Готино лого
Instant boner!
CECOOO...aeheaheah !
ми ям, спа, ходя на работа, и цъкам нет-a
що при теб не е ли така
Преди дни беше точно като на картинката. Сега само часовото време е малко изместено
и моя график е така.. горе долу
NICE!
May 15 2011, 21:32Странно, защото на мен нещо не ми се показва такова меню
May 15 2011, 21:33ник'фа идея... явно е няк'фа експериментална опция само за "кръг" от потребители...
May 15 2011, 21:35